Zespół Żłobków m.st. Warszawy
                        
Nasze żłobki
Zapisz dziecko
REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW
Napisz do nas
DZIENNY OPIEKUN
Zamówienia Publiczne
WYNIKI ANKIETY
PRACA
  
Nasz żłobek


 
Witamy na stronie Iskierki

Żłobek nr 40 przy ul. Klemensiewicza 6 jest jedną z wielu placówek opiekuńczo wychowawczych Zespołu Żłobków m. st. Warszawy. Żłobek posiada 98 miejsc dla podopiecznych w wieku od 20 tygodnia życia do 3-lat. Jesteśmy placówką czynną w godz. 7:00- 17.30. Zapewniamy cztery posiłki dziennie, uwzględniając wszystkie rodzaje diet. Dodatkowo oferujemy 30 miejsc w Mini Żłobku przy ul Pełczyńskiego 28  

Kierownik żłobka przyjmuje interesantów w poniedziałki do godziny 17:00 natomiast w przypadku nieobecności kierownika osobą zastępującą jest st pielęgniarka. W pozostałe dni do godziny 15:00.
 
BAL 2018

W tym tygodniu w naszym żłobku odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia przybyły do nas postacie z różnych bajek. Można było spotkać wróżki, kotki,pszczółki, królewny, motylki, spieder-mana nie sposób zliczyć tych wszystkich postaci. Nasza niezawodna Pani Beatka poprowadziła tą wspaniałą imprezę. Świetnie bawiły się dzieci ale także ciocie, które również się przebrały. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce były one przeplatane zabawami i korowodami.

wiecej


 
Dzień Babci i Dziadka 2018

Jak wszystkim wiadomo niedawno obchodziliśmy święto z okazji Dnia Babci i Dziadka. W naszym żłobku również świętowaliśmy te wielkie święta. Z tej okazji Pani Beata razem z ciociami i dziećmi przygotowali na grupach program artystyczny. W większości były to piosenki oraz tańce.Dzieci w pięknych galowych strojach pokazały swoje umiejętności muzyczne i ruchowe. W grupie II i II a dziadkowie brali czynny udział we wspólnej zabawie co wszystkim sprawiło wielką radość. Na grupie III i III a dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występ swoich ukochanych wnucząt. Po występach goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice. Następnie dzieci wręczyły dziadkom prezenty, które przygotowały z pomocą cioć. Był to bardzo mile spędzony czas a przytulaniom z dziadkami nie było końca Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.

wiecej


 
Spotkanie z Mikołajem w grupie Misiów 2017

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dnia 08.12.2017 odbyło się spotkanie z rodzicami. Z tej okazji Pani Beatka z ciociami i dziećmi przygotowały występ dla rodziców. Tego dnia nie zabrakło również św. Mikołaj, który przybył z daleka z górą prezentów. Ciocie z pomocą rodziców przygotowały również poczęstunek. Wszyscy świetnie się bawili a dzieci były bardzo zadowolone z otrzymanych prezentów. Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za przybycie.

wiecej

wcześniejsze informacje

40 40
Żłobek nr 40

ul. Klemensiewicza 6
01-318 Warszawa
(022) 664-98-56
kom 797990840

Napisz do nas!

Miniżłobek

Oddział żłobka nr 40
ul. Pełczyńskiego 28A
tel.797990857
kierownik: Agnieszka Piątek

Biuletyn Informacji PublicznejPrzydatne informacje
Przydatne informacje

Jak dojechać?
Jak dojechać?

Nasze grupy
Nasze grupy

Jadłospis
Jadłospis
Nasze posiłki
O jedzeniu dla dzieci
jadłospis od 12.02 do 23.02.2018
więcej...

Nasi wychowawcystrona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy
© 2006-2018 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.