Nasze żłobki
Zapisz dziecko
Napisz do nas
  
Wpisz szukane słowo i wciśnij OK
Nasz żłobek


 
Witamy na stronie Iskierki

Żłobek nr 40 przy ul. Klemensiewicza 6 jest jedną z wielu placówek opiekuńczo wychowawczych Zespołu Żłobków m. st. Warszawy. Żłobek posiada 98 miejsc dla podopiecznych w wieku od 20 tygodnia życia do 3-lat. Jesteśmy placówką czynną w godz. 6.30- 17.30. Zapewniamy cztery posiłki dziennie, uwzględniając wszystkie rodzaje diet. Dodatkowo oferujemy 30 miejsc w Mini Żłobku przy ul Pełczyńskiego 28  
 
Wyciąg z Regulaminu konkursu

1. Celem konkursu "SUPER ŻŁOBEK SUPER KLUB DZIECIĘCY 2013" jest ocena funkcjonowania warszawskich żłobków/klubów dziecięcych we wszystkich sferach działalności statutowej; otwatości na kontakty z Rodzicami/Opiekunami prawnymi dzieci, funkcji opiekuńczo-wychowawczych, jakości opieki i żywienia, warunków sanitarno-higienicznych, wyposażenia i stanu technicznego.

2. Konkurs zostanie przeprowadzony w podziale na dwie kategorie: kategoria dotycząca żłobków publicznych oraz kategoria dotycząca żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych przez podmioty niepubliczne.

3. Konkurs rozstrzygany jest na podstawie oceny opieki świadczonej przez warszawskie żłobki publiczne, niepubliczne i kluby dziecięce, dokonywane przez Rodziców/Opiekunów prawnych dzieci uczęszczających do tych placówek.

4. Ocena opieki odbywa się na podstawie wyników anonimowej ankiety skierowanej do Rodziców/Opiekunów prawnych dzieci uczęszczających do warszawskich żłobków/klubów dziecięcych.

5. Bez względu na liczbę dzieci w żłobku/klubie dziecięcym Rodzice/Opiekunowie prawni dziecka/dzieci mogą wypełnić tylko jedną ankietę dotyczącą danego żłobka/klubu dziecięcego.

(...)


wiecej


tyDZIEŃ DZIECKA:))

Jeden dzień to za mało żeby uczcić tak ważne święto jakim niewątpliwie jest Dzień Dziecka.

W Iskierce świętowaliśmy przez cały tydzień, a było to tak... 


wiecej


 
MAŁE SERCA WIELKA MIŁOŚĆ

W ubiegłym tygodniu w naszym żłobku odbyły się szczególne uroczystośći. Wszystkie grupy świętowały Dzień Mamy i Taty. Wyśpiewane i wytańczone życznia oraz własnoręcznie wykonane upominki, a to wszystko dla najważniejszych osób w życiu naszych podopiecznych Mamy i Taty.

wiecej

wcześniejsze informacje

40 40
Żłobek nr 40

ul. Klemensiewicza 6
01-318 Warszawa
(022) 664-98-56
Napisz do nas!

Miniżłobek

Oddział żłobka nr 40
ul. Pełczyńskiego 28A
tel.797990857
kierownik: Agnieszka Piątek

Biuletyn Informacji Publicznej
Europejski Fundusz Społeczny


Przydatne informacje
Przydatne informacje

Jak dojechać?
Jak dojechać?

Nasze grupy
Nasze grupy

Jadłospis
Jadłospis
Nasze posiłki
O jedzeniu dla dzieci
Jadłospis
więcej...

Nasi wychowawcystrona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy | wyszukiwarka
© 2006-2014 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.