Nasze żłobki
Zapisz dziecko
Napisz do nas
  
Nasz żłobek


 
Witamy na stronie Iskierki

Żłobek nr 40 przy ul. Klemensiewicza 6 jest jedną z wielu placówek opiekuńczo wychowawczych Zespołu Żłobków m. st. Warszawy. Żłobek posiada 98 miejsc dla podopiecznych w wieku od 20 tygodnia życia do 3-lat. Jesteśmy placówką czynną w godz. 6.30- 17.30. Zapewniamy cztery posiłki dziennie, uwzględniając wszystkie rodzaje diet. Dodatkowo oferujemy 30 miejsc w Mini Żłobku przy ul Pełczyńskiego 28  
OGŁOSZENIE

Zapraszamy do nowego żłobka w Dzielnicy Białołęka! Z dniem 17 października rusza rekrutacja do Niepublicznego Żłobka ,,Malinowy Żłobek” ul. Płochocińska 84 b w Warszawie. Zapraszamy do nowego żłobka w Dzielnicy Wilanów! Z dniem 17 października rusza rekrutacja do Niepublicznego Żłobka Zaczarowana Dolina al. Rzeczypospolitej 2 lok. U4 w Warszawie.

wiecej


 
Iskierkowy NEWS:)

Nowy miesiąc obfituje w nowe zajęcia, w których nasze maluszki z dużą ciekawością biorą udział. Październik przywitaliśmy oglądając przedstawienie teatralne pt."Księżniczka na ziarnku grochu", a dwa razy w tygodniu odwiedzać nas bedzie p. Beata, z którą śpiewamy i tańczymy na zajęciach rytmiczno-muzycznych.

wiecej


 
Chronimy Dzieci

"Mając na uwadze, że dziecko ze względu na swoją zależność od opiekunów oraz ograniczone możliwości samodzielnego zaspokajania swoich potrzeb wymaga szczególnej troski i ochrony ze strony dorosłych oraz żłobka, jako instytucji wspierającej rodziny z małymi dziećmi w opiece i wychowaniu. Nadrzędnym celem jest dobro dziecka. Priorytetem naszej placówki jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, ochrony ich przed krzywdzeniem, reagowanie i pomoc ofiarom przemocy."

Nasza placówka 25.03.2013 r zdobyła certyfikat "Chronimy Dzieci" spełniając wszystkie 6 standardów:


wiecej

wcześniejsze informacje

40 40
Żłobek nr 40

ul. Klemensiewicza 6
01-318 Warszawa
(022) 664-98-56
Napisz do nas!

Miniżłobek

Oddział żłobka nr 40
ul. Pełczyńskiego 28A
tel.797990857
kierownik: Agnieszka Piątek

Biuletyn Informacji Publicznej
Europejski Fundusz Społeczny


Przydatne informacje
Przydatne informacje

Jak dojechać?
Jak dojechać?

Nasze grupy
Nasze grupy

Jadłospis
Jadłospis
Nasze posiłki
O jedzeniu dla dzieci
Jadłospis
więcej...

Nasi wychowawcystrona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy | wyszukiwarka
© 2006-2014 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.