Nasze żłobki
Zapisz dziecko
Napisz do nas
DZIENNY OPIEKUN
Zamówienia Publiczne
WYNIKI ANKIETY
PRACA
  
Nasz żłobek


 
Witamy na stronie Iskierki

Żłobek nr 40 przy ul. Klemensiewicza 6 jest jedną z wielu placówek opiekuńczo wychowawczych Zespołu Żłobków m. st. Warszawy. Żłobek posiada 98 miejsc dla podopiecznych w wieku od 20 tygodnia życia do 3-lat. Jesteśmy placówką czynną w godz. 6.30- 17.30. Zapewniamy cztery posiłki dziennie, uwzględniając wszystkie rodzaje diet. Dodatkowo oferujemy 30 miejsc w Mini Żłobku przy ul Pełczyńskiego 28  
Idziemy do żłobka!!!

Jak zmniejszyć stres? To, co najtrudniejsze - zarówno dla dziecka, jak i dla mamy - to rozłąka i tęsknota. Dotąd maluszek był oczkiem w głowie mamy, która zawsze była blisko i spełniała wszystkie jego potrzeby. Teraz to się zmieni. Na początku będzie wam siebie bardzo brakować, ale to minie, gdy dziecko coraz lepiej będzie się adaptować w nowym środowisku. Towarzyszące związane z oddaniem dziecka do żłobka na pewno nie odejmują stresu. Rodzice stają przed bardzo ważnym wyborem, które będzie znacząco wpływało na rozwój ich dziecka. Oto kilka wskazówek jak przetrwać te trudne dla rodziców i ich pociech początki: - skorzystaj z możliwości zostania z dzieckiem przez pierwsze dni. Zacznijcie od 2-3 godzin dziennie, stopniowo wydłużając ten czas. - pamiętaj aby nie wymykać się ukradkiem. Przed wyjściem pożegnaj się. Pamiętaj, im dłuższe pożegnanie, tym ciężej będzie wam się rozstać. - po powrocie do domu poświęć dziecku jak najwięcej czasu. Nie okazuj zniecierpliwienia, przecież dla niego jesteś całym światem. W życiu twojego maluszka zachodzą ogromne zmiany - dziecko musi to odreagować, dlatego chce się ciągle przytulać i być blisko ciebie.

wiecej


 
Chronimy Dzieci

"Mając na uwadze, że dziecko ze względu na swoją zależność od opiekunów oraz ograniczone możliwości samodzielnego zaspokajania swoich potrzeb wymaga szczególnej troski i ochrony ze strony dorosłych oraz żłobka, jako instytucji wspierającej rodziny z małymi dziećmi w opiece i wychowaniu. Nadrzędnym celem jest dobro dziecka. Priorytetem naszej placówki jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, ochrony ich przed krzywdzeniem, reagowanie i pomoc ofiarom przemocy."

Nasza placówka 25.03.2013 r zdobyła certyfikat "Chronimy Dzieci" spełniając wszystkie 6 standardów:


wiecej


 
RODZINNE WAKACJE!!! TO NAJLEPSZY PREZENT JAKI MOŻESZ DAĆ SWOJEMU DZIECKU.

Wakacje- czas długo oczekiwany przez Rodziców i Dzieci. Wasze Pociechy mają za sobą bardzo wyczerpujący okres adaptacji, wielogodzinnej rozłąki z najbliższymi, infekcji wirusowo - bakteryjnych, codziennego rytuału rannego wstawania i uciążliwych dojazdów.

Drodzy Rodzice stwórzcie odpowiednie warunki by Wasze Skarby mogły w pełni wypocząć oraz zregenerować siły fizyczne i psychiczne.


wiecej

wcześniejsze informacje

40 40
Żłobek nr 40

ul. Klemensiewicza 6
01-318 Warszawa
(022) 664-98-56
kom 797990840

Napisz do nas!

Miniżłobek

Oddział żłobka nr 40
ul. Pełczyńskiego 28A
tel.797990857
kierownik: Agnieszka Piątek

Biuletyn Informacji Publicznej
Europejski Fundusz Społeczny


Przydatne informacje
Przydatne informacje

Jak dojechać?
Jak dojechać?

Nasze grupy
Nasze grupy

Jadłospis
Jadłospis
Nasze posiłki
O jedzeniu dla dzieci
Jadłospis
więcej...

Nasi wychowawcystrona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy | wyszukiwarka
© 2006-2015 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.