Zespół Żłobków m.st. Warszawy
                        
Nasze żłobki
Zapisz dziecko
REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW
Napisz do nas
DZIENNY OPIEKUN
Zamówienia Publiczne
WYNIKI ANKIETY
PRACA
  
Nasz żłobek


 
Witamy na stronie Iskierki

Żłobek nr 40 przy ul. Klemensiewicza 6 jest jedną z wielu placówek opiekuńczo wychowawczych Zespołu Żłobków m. st. Warszawy. Żłobek posiada 98 miejsc dla podopiecznych w wieku od 20 tygodnia życia do 3-lat. Jesteśmy placówką czynną w godz. 7:00- 17.30. Zapewniamy cztery posiłki dziennie, uwzględniając wszystkie rodzaje diet. Dodatkowo oferujemy 30 miejsc w Mini Żłobku przy ul Pełczyńskiego 28  

Kierownik żłobka przyjmuje interesantów w poniedziałki do godziny 17:00 natomiast w przypadku nieobecności kierownika osobą zastępującą jest st pielęgniarka. W pozostałe dni do godziny 15:00.
 
Sadzimy kwiaty

Dnia 20 kwietnia dzięki naszym wspaniałym rodzicom dzieci razem z ciociami sadziły kwiaty. Pomysł ten bardzo spodobał się dzieciom, które z uśmiechem na twarzy oraz dużym zaangażowaniem sadziły swoje roślinki. Poznaliśmy nazwy wiosennych kwiatów takich jak bratki, stokrotki, niezapominajki. Teraz mali ogrodnicy codziennie będą obserwować i pielęgnować efekty swojej pracy. Rodzicom bardzo dziękujemy za przyniesienie tak dużej ilości sadzonek.

wiecej


 
Teatr Małego Widza

Dnia 18.04.2018 r. z ogromną radością gościliśmy Teatr Małego Widza z gorącym i słonecznym koncertem Bosa Noga. Przenieśliśmy się w świat wakacyjnych, tropikalnych rytmów. Byliśmy na Kubie w Brazylii i na Hawajach, przy egzotycznych rytmach nogi same rwały się do tańca zarówno u dzieci jak i u cioć. Wszyscy poczuliśmy zbliżające się wakacje. Była to dla nas lekcja historii muzyki latynoamerykańskiej, klasykami takimi jak Buena Vista Social Club , Joseito Fernandez, Israel Kamakawiwo'ole. Troje artystów i instrumenty takie jak bębny, balafony, harmonijki, ukulela,marakasy. Oczywiści dzieci mogły również pograć na instrumentach. To było cudowne spotkanie. Czekamy na kolejne spotkanie...

wiecej


 
Ciekawy gość w grupie Misiów

W środę 11.04 w ramach cyklu spotkań "ciekawe zawody" grupę Misiów odwiedziła Pani Kasia, która gra na Wiolonczeli. Nasz gość opowiedział o instrumencie i pozwolił każdemu dziecku podejść a także dotknąć instrumentu. Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w tym niezwykłym spotkaniu.

wiecej

wcześniejsze informacje

40 40
Żłobek nr 40

ul. Klemensiewicza 6
01-318 Warszawa
(022) 664-98-56
kom 797990840

Napisz do nas!

Miniżłobek

Oddział żłobka nr 40
ul. Pełczyńskiego 28A
tel.797990857
kierownik: Agnieszka Piątek

Biuletyn Informacji PublicznejPrzydatne informacje
Przydatne informacje

Jak dojechać?
Jak dojechać?

Nasze grupy
Nasze grupy

Jadłospis
Jadłospis
Nasze posiłki
O jedzeniu dla dzieci
jadłospis od 12.03. do 23.03.2018
więcej...

Nasi wychowawcystrona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy
© 2006-2018 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.