Zespół Żłobków m.st. Warszawy
                        
Nasze żłobki
Zapisz dziecko
REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW
Napisz do nas
DZIENNY OPIEKUN
Zamówienia Publiczne
WYNIKI ANKIETY
PRACA
  
Nasz żłobek


 
Witamy!

Zapraszamy Rodziców/Opiekunów dzieci od 1 roku do 3 lat do Żłobka nr. 4 ,, Wesoła Gromadka'' . Wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań , aby pobyt Państwa dziecka w naszej placówce był jak najbardziej komfortowy i bezpieczny. Jesteśmy dla dzieci przewodnikiem po świecie sztuki, pokazujemy i pomagamy zrozumieć otaczający świat przyrody ożywionej i nieożywionej. Stymulujemy procesy myślowe wzbudzając wrodzoną ciekawość. Zapewniamy dzieciom miłą, domową atmosferę , służymy pomocą przy każdym trudnym dla dzieci zadaniu. Wspieramy rodziców/opiekunów pomagamy im, działamy inspirująco ukazując obraz rozwijającego się dziecka. Kierownikiem Żłobka nr 4 jest Małgorzata Gortat. Przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek w godzinach 07:00- 09:00 i 14:00-17:00. W pozostałe dni w godzinach 12:00 - 13:00.W razie nieobecności Kierownika interesantów przyjmuje osoba upoważniona przez Kierownika Żłobka nr 4. Kontaktować się również można drogą elektroniczną mgortat@zlobki.waw.pl.lub telefoniczną 797990804. Wnioski o przyjęcie dziecka do żłobka przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 07:00- 16:00.
 
Życzenia Wielkanocne

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego nastroju, serdecznych spotkań z najbliższymi oraz Wesołego Alleluja. życzy Kierownik i Personel Żłobka nr 4


 
Co robimy w żłobku ?

W Żłobku nr. 4 dzieje się wiele ciekawych rzeczy. Bale karnawałowe to doskonała zabawa przy muzyce w krainie znanych postaci z bajek i kreskówek. Zajęcia kreatywne - kazdy robi to co lubi.

wiecej


 
Zabawy zimowe

W Żłobku nr.4 zawsze dzieje sie coś ciekawego i interesującego. Dzieci pod opieką opiekunek wybrały się na spacer aby zobaczyc jak padający śnieg zanienił ogród w bajeczny krajobraz.

wiecej

wcześniejsze informacje

4
Żłobek nr 4

ul. Wiktorska 94/96
02-582 Warszawa
502267840
Napisz do nas!

Biuletyn Informacji PublicznejPrzydatne informacje
Przydatne informacje
Witamy!
Kontakt do Żłobka nr. 4
więcej...

Jak dojechać?
Jak dojechać?

Nasze grupy
Nasze grupy
Nasze grupy
Grupa I - Biedroneczki
Grupa II - Krasnale
Grupa III- Muchomorki
Grupa IV- Chatka Puchatka
Grupa I a - Kotki
Grupa II a - Bączki
Grupa III a - Promyczki
więcej...

Jadłospis
Jadłospis

Porady, informacje
Porady, informacje
Czego uczą się dzieci?
Gimnastyka małego smyka
Metody rozwoju małych dzieci
Uczymy malucha pewności siebie
10 zasd dla rodziców wstydliwego malucha
więcej...

Nasi wychowawcystrona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy
© 2006-2019 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.