Nasze żłobki
Zapisz dziecko
REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW
Napisz do nas
DZIENNY OPIEKUN
Zamówienia Publiczne
WYNIKI ANKIETY
PRACA
  
Nasz żłobek


 
Witamy na naszej stronie!

Żłobek nr 17 " Tęczowa Kraina" przy ul. Kochanowskiego 9, jest placówką opiekuńczo-wychowawczą działającą od grudnia 1973 r. na osiedlu "Piaski". Żłobek funkcjonuje od godz. 6.30 do godz.17.30 w dni robocze.  Żłobek posiada aktualnie 120 miejsc organizacyjnych – dla dzieci w wieku od ukończenia 20 tyg. życia do wieku 3 lat. Opiekę nad dziećmi sprawujemy z podziałem na sześć grup wiekowych. Grupa I "Słoneczka" (24 miejsc), Grupa II "Motylki" (25 miejsc), Grupa III  "Muchomorki" (18 miejsc), Grupa III   "Żabki" (18 miejsc), grupa V   "Biedronki" (18 miejsc), grupa VI   "Kwiatki" (17 miejsc) .

Wnioski rekrutacyjne dzieci do żłobka, przyjmuje kierownik placówki oraz w zastępstwie: st. pielęgniarka -  w godzinach ich pracy od 7 30 do 15 30. (Proszę przy sobie posiadać dowód tożsamości).                                                                                                                                                               Kierownik Żłobka nr 17;
 Halina Misiak

 
Warsztaty dla Rodziców .......

Cytat : ”Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi ” J.Korczak Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z naszego żłobka na bezpłatny cykl warsztatów . Warsztaty poprowadzi psycholog Diana Czerwińska . Jednorazowe spotkanie przeznaczone jest dla grupy kilkunastu osób, w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona. Informujemy , iż nabór do I grupy ( spotkanie pt. ” Emocje dziecka ” ) został zakończony . Serdecznie zapraszamy rodziców poinformowanych o zakwalifikowaniu do grupy . Warsztat pt. ” Emocje dziecka ” odbędzie się na terenie żłobka , dn. 09.02.2016r. , godz. 15:30 ( czas trwania ok. 2 godzin) Będzie to m.in. ważny wstęp do kolejnych spotkań tematycznych jakie przed nami ! Każdy rodzic ma na co dzień do czynienia z emocjami własnego dziecka. Jeśli jako Rodzice chcecie wiedzieć coś więcej na temat dziecięcych emocji, przyczynach i sposobach ich wyrażania oraz dorosłych sposobach reagowania na nie, pragniecie wzbogacić swoją wiedzę oraz umiejętności wychowawcze, to zapraszamy Was na spotkanie z udziałem psychologa w gronie innych rodziców. Wspólnie „ przyjrzymy ”się „ światu ”– tak ważnych dla nas osób jakimi są dzieci. Zajęcia przeznaczone są wyłącznie dla dorosłych . W związku z dużym , wstępnie zadeklarowanym zainteresowaniem wspomnianym tematem , kolejna edycja warsztatu pt . ” Emocje dziecka ” zostanie zrealizowana po pomyślnie zakończonym procesie doboru grupy. Przewidywany termin warsztatu : dn. 23.02.2016 r. godz. 15:30 Zachęcamy do śledzenia strony . W wybranej zakładce będą zamieszczane informacje o kolejnych , planowanych warsztatach tematycznych . Wszelkie dodatkowe informacje można pozyskać kontaktując się telefonicznie (226330146), bądź bezpośrednio z psychologiem : mgr Diana Czerwińska w żłobku .


 
Bal karnawałowy 2016r w gr. III - VI.;

Dnia 28 stycznia br.  odbył się bal w rytmie ulubionych piosenek,  w kółko, w wężyku, w parach, swobodnie. Były: księżniczki, wróżki, piraci, królewny,  kowboje, muszkieterowie, plejada rozmaitych zwierzątek. Nasi podopieczni  czuły się jak ryba w wodzie i radośnie się bawiły w towarzystwie swoich Pań. 
Rodzicom dziękujemy, bo stanęli na wysokości zadania i zadbali o to, aby ich najdroższe skarby były pięknie poprzebierane .


wiecej


 
Bal karnawałowy 2016r w gr. I i II.;

     Dnia 18 stycznia br.  odbył się bal  wspólny dla grupy I "Słoneczka" z grupą II " Motylki". Nasi najmłodsi podopieczni radośnie bawiły się w towarzystwie swoich Pań w rytmie ulubionych piosenek,  w kółko, w wężyku, w parach, swobodnie. Były: księżniczki, wróżki, królewny,  zwierzątka itp..


Rodzicom dziękujemy, bo stanęli na wysokości zadania i zadbali o to, aby ich najdroższe skarby były pięknie poprzebierane .


wiecej

wcześniejsze informacje

17 17
Żłobek nr 17

ul. Kochanowskiego 9
01- 864 Warszawa
(022) 633-01-46
Napisz do nas!

Biuletyn Informacji Publicznej
Europejski Fundusz Społeczny


Przydatne informacje
Przydatne informacje
Witamy na naszej stronie!
Personel administracyjno-gospodarczy w Żłobku nr17
Jak dbać o zdrowie Dziecka.
Plan dnia w żłobku;
Szanowni Rodzice !
Polityka ochrony dzieci - w Żłobku nr 17;
Żłobek nr17 - Kodeks postępowania z dzieckiem w żłobku;.
ROTAWIRUS....
RUMIEŃ
Do wiadomości, wykorzystania i rozpropagowania wśród rodziców.
Gdy dziecko jest agresywne - jak reagować.
„1000 pierwszych dni dla zdrowia”
więcej...

Jak dojechać?
Jak dojechać?

Nasze grupy
Nasze grupy
Nasze grupy:
Kadra opieki podstawowej w Żłobku nr 17
Praca z dziećmi w grupie I i II;
Praca z dziećmi w grupie I I i III :
Praca z dziećmi w grupie IV - VI :
Zajęcia i programy realizowane w żłobku;
więcej...
Tak mieszkamy
Tak mieszkamy

Jadłospis
Jadłospis
Nasze posiłki.
Nasze potrawy
Grymaszenie przy jedzeniu - niejadek?
Jadłospis od 05.02. do 09.02.2016
Jadłospis od 01.02. do 04.02.2016
więcej...

Porady, informacje
Porady, informacje
A gdy już chodzi do żłobka...
Jak pracujemy z najmłodszymi dziećmi ?
Edukacja w grupach starszych
W żłobku....
Adaptacja dziecka w żłobku....
więcej...


Czas wolny, nauka, zabawy
Program imprez i innych spotkań.
PANDA
Nasze zajęcia ruchowe w gr. " Motylki"
Robimy sałatkę.....
Kochamy naszych Dziadków.
Rytmika.
Zajęcia ruchowe w grupach:" Biedronki" i "Muchomorki"
Z masy solnej...
Miły Gość...
Żegnaj żłobku.
Czerwony Kapturek.
"Rozplatanie tęczy"
Własne ciasteczka....
Ruch to zdrowie..
więcej...
Nasi wychowawcystrona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy | wyszukiwarka
© 2006-2016 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.