Zespół Żłobków m.st. Warszawy
                        
Nasze żłobki
Zapisz dziecko
REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW
Napisz do nas
DZIENNY OPIEKUN
Zamówienia Publiczne
WYNIKI ANKIETY
PRACA
  

 
Festiwal Teatru dla Najmłodszych – TAKE PART IN ART

16 maja rusza w Warszawie Międzynarodowy Festiwal Teatru dla Najmłodszych – TAKE PART IN ART. Organizatorem jest TEATR MAŁEGO WIDZA. Zespół Żłóbków m.st. Warszawy został patronem wspierającym pierwszego festiwalu teatralnego dla maluchów.Od maja do grudnia 2015 r. na scenie warszawskiej Starej Prochowni przy ul. Boleść 2 będzie można obejrzeć spektakle dla dzieci od roku do 5 lat. Będą to produkcje 31 wybitnych artystów europejskich z 7 krajów - Austrii, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Polski i Włoch.

Artyści to członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Artystycznego SMALL SIZE – znawcy i praktycy zagadnienia, którzy od lat zajmują się realizacją spektakli dla najmłodszych widzów i są niekwestionowanymi autorytetami w tej dziedzinie. Spektakle TAKE PART IN ART to historie wymalowane emocjami za pomocą ruchu, dźwięku, światła i poetyckich obrazów wyczarowanych ze zwyczajnych, codziennych przedmiotów.

Teatr inicjacyjny w wydaniu specjalistów SMALL SIZE to forma przekazu dostosowana do percepcji, sposobu poznawania i rozumienia świata przez najmłodsze dzieci. TAKE PART IN ART to również unikalny program warsztatów dla nauczycieli i pedagogów warszawskich żłobków i przedszkoli. Innowacyjny program „LABORATORIUM TEATRU” zakłada ich uczestnictwo w warsztatach, seminariach, spektaklach teatralnych i innych wydarzeniach festiwalowych.

Serię zapoczątkuje warsztat „Ruch i obiekty”, który zostanie poprowadzony 15 maja 2015 r. przez Danielę Ginevro - reżyserkę Theater de la Guimbarde.

W warsztacie weźmie udział 20 wychowawców małego dziecka z warszawskich żłobków. W dniach 16 – 17 maja mali widzowie indywidualni obejrzą pierwszy spektakl. W dniu 18 maja niebiletowane spektakl obejrzy pierwsza grupa 60 dzieci z warszawskich żłobków.

Program i szczegółowe informacje o planowanych wydarzeniach można uzyskać na stronie internetowej festiwalu: www.takepartinart.pl. Bilety są dostępne w sprzedaży elektronicznej, na stronie internetowej: www.takepartinart.pl/kalendarz.


Biuletyn Informacji Publicznej
Oferty, komunikaty
Oferty, komunikaty
Stop Krzywdzeniu Dzieci
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
ZŻ-U.01.2019
ZŻ.K.02.2019
ZŻ.U.03.2019
ZŻ.U.04.2019
ZŻ.K.05.2019
ZŻ.K.06.2019
ZŻ-ZP.26.37.19.AKS Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: "Rozbudowa i modernizacja Żłobka nr 40 przy ul. Klemensiewicza 6"
więcej...

PoradnikPoradnik
Pomóż !
10 powodów, by nie bić dziecka
Uczę się życia od Ciebie
KONWENCJA O PRAWACH DZIECKA
Nigdy nie potrząsaj dzieckiem.
więcej...


strona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy
© 2006-2019 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.