Nasze żłobki
Zapisz dziecko
REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW
Napisz do nas
DZIENNY OPIEKUN
Zamówienia Publiczne
WYNIKI ANKIETY
PRACA
  

Nowe zasady rekrutacji do żłobków

Zespół Żłobków m.st. Warszawy informuje, że od dnia 1 stycznia 2012 r. obowiązują nowe zasady rekrutacji do żłobków m.st. Warszawy oraz do niepublicznych żłobków na Białołęce, którym miasto zleciło organizację opieki nad dziećmi do lat 3.W przyszłym roku nabór dzieci urodzonych w latach 2009-2012 do żłobków, będzie odbywał się z wykorzystaniem elektronicznego systemu wniosków i wspomagania zapisu zgodnie z nowym harmonogramem
Harmonogram rekrutacji w formacie pdf.
Zasady i kryteria zapisów zawarte są w dokumencie „Opieka i edukacja żłobkowa dzieci urodzonych w latach 2009-2012 w roku 2012”   Opieka i edukacja żłobkowa w formacie pdf. Wprowadzenie nowych zasad naboru oznacza, że tracą ważność składane do tej pory wnioski o przyjęcie dziecka do żłobka.

System zostanie uruchomiony 2 stycznia 2012 roku o godz. 9.00 (rano) – link do systemu: www.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012.


Często zadawane pytania na temat rekrutacji do żłobków w 2012r.

Poniżej przedstawiamy wykaz żłobków, do których będzie można zapisać dziecko przez stronę internetową.  Wykaz żłobków w formacie pdf

Nowa forma zapisów będzie dotyczyła przyjęcia dzieci do żłobków od września w roku szk. 2012/2013 i ewentualnie wcześniejszych przyjęć dzieci na miejsca zwalniane z powodu rezygnacji z usług żłobka.
Rodzice, którzy nie mają dostępu do Internetu, mogą korzystać z Systemu w dowolnym żłobku w godzinach pracy kierownika żłobka (z wyłączeniem Żłobka nr 45 przy ul. Pawlikowskiego 2).
Nowy System zapisów umożliwi sprawne przeprowadzenie rekrutacji z zastosowaniem jednolitych zasad i kryteriów oraz optymalne wykorzystanie miejsc w żłobkach.

Zapisy w 2012 roku będą prowadzone zgodnie z Uchwałą nr XVIII/382/2011 Rady m.st. Warszawy z dnia 28 czerwca 2011 r. w sprawie nadania statutów żłobkom m.st. Warszawy i zmieniająca uchwałę w sprawie likwidacji Zespołu Żłobków m.st. Warszawy i połączenia Żłobków m.st. Warszawy w zespół (wraz z załącznikami).Uchwała nr XVIII/382/2011 w formacie pdf


Zespół Żłobków m. st. Warszawy  zastrzega sobie prawo do unieważnienia i zmiany terminu naboru poprzez stronę internetową w przypadku zaistnienia problemów technicznych niezależnych od organizującego rekrutację.


Biuletyn Informacji Publicznej
Europejski Fundusz SpołecznyOferty, komunikaty
Oferty, komunikaty
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
P04/03/2017 Organizowanie i prowadzenie zajęć rytmiki oraz współorganizowanie imprez okolicznościowych wynikających z pracy dydaktycznej z dziećmi w placówkach Zespołu Żłobków m.st. Warszawy – w Żłobku nr 55
więcej...

PoradnikPoradnik
Pomóż !
10 powodów, by nie bić dziecka
Uczę się życia od Ciebie
KONWENCJA O PRAWACH DZIECKA
Kary fizyczne wobec dzieci.
więcej...


strona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy | wyszukiwarka
© 2006-2017 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.